Celodenní jízdenka pro zákazníky O2 za polovinu ceny

Až do 25. března mají možnost zákazníci operátora O2 získat 50% slevu na celodenní jízdenku Českých drah. Na tu můžeme v sobotu nebo v neděli cestovat po celé České republice.

Operátor O2 nabízí svým zákazníkům tuto slevu v rámci věrnostního programu Extra výhody. Celodenní jízdenka pro jednu osobu platí ve všech vlacích ČD (ve vozech 2. třídy, v SC Pendolino s povinnou místenkou), bez omezení počtu najetých kilometrů, a slevu lze uplatnint pouze při nákupu v eshopu Českých drah. Na jedno telefonní číslo můžete slevu uplatnit celkem 4x a to do 25. března 2018.

Celodenní síťová jízdenka Českých drah stojí běžně 579 Kč, se slevou ji tedy získáte za 289,50 Kč. A na co takovou jízdenku využít? Nejjednodušší je samozřejmě běžný výlet tam a zpět (vyplatí se například na cestu z Prahy do Karlových Varů a zpět nebo z Ostravy do Brna a zpět), zajímavější využití pak skýtá možnost zkombinovat několik cílů a udělat si okružní výlet.

Na slevu upozornil v pravidelném Skrblíkově týdnu web Skrblik.cz, který přináší pravidelné informace o nejrůznějších slevových akcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *